Mocne, Bezpieczne, Lekkie – to są najważniejsze cechy zgrzewarek FRIAMAT® nowej generacji.

  • Mocne dzięki dużemu zapasowi mocy można je stosować do zgrzewania średnic od d20 do d800 mm nie tylko w przypadkach pojedynczych zgrzewów, ale także w pracy ciągłej i przy każdej pogodzie.
  • Bezpieczne dzięki wykonaniu w II klasie ochrony i przez to najlepsza możliwa ochrona przeciwporażeniowa na miejscu budowy.
  • Lekkie dzięki niewielkiej masie: 11 kg (Prime, Basic) i 19 kg dla Prime Eco, Basic Eco.

FRIAMAT®Prime Eco, Basic Eco

  • Dwa nowe modele charakteryzuja się obsługą 23 języków (także język polski). W odróżnieniu od modelu Basic Eco model Prime Eco ma możliwość zapamiętania do 500 zgrzewów. Wyposażony jest w port USB umożliwiający transmisję danych do pamięci Flash lub bezpośrednio do drukarki. Nowością jest kompatybilność z technologią GPS.

FRIAMAT®prime

  • FRIAMAT® prime odznacza się nowoczesną transmisją danych. Wyjątkowe są porty USB do podłączenia dzisiejszych komputerów, laptopów i drukarek oraz nowoczesne karty pamięci. Dzięki tym kartom można zapisać parametry 30 000 zgrzewów a następnie przesyłać te dane do komputera do dalszej obróbki.

FRIAMAT®basic

  • Jeśli chcielibyście zgrzewać bez rejestrowania parametrów zgrzewów, macie do dyspozycji FRIAMAT®basic. Nasz podstawowy model ma także zalety FRIAMAT®- ów nowej generacji np. praktyczny uchwyt do nawinięcia kabli. Także tutaj obowiązuje nasze hasło: Mocny, bezpieczny, lekki!

FRIAMAT®memo*

  • Tak jak FRIAMAT®prime FRIAMAT®memo ma także maxi-display nowej generacji, na którym pojawiają się ważne wskazówki względnie komunikaty zarówno graficzne jak i słowne. Dzięki temu są one dla każdego zrozumiałe. „Memo” oznacza wbudowany rejestrator, który daje możliwość zapisaniaw pamięci zgrzewarki wszystkie parametry zgrzewów oraz dodatkowe dane tracebility

Dowiedz się więcej: