Mocne techniczne tło budowane w ciągu ostatnich lat na bazie praktycznych doświadczeń w technice przepływowej, pasja i praca zespołu ekspertów z zadaniem dostarczenia zorientowanego na klienta rozwiązania, stawia FLS na pozycji jednego z najbardziej kompetentnych partnerów w rotorowej technice pomiarów przepływów. FLS wprowadza z dumą zupełnie nową linię jakościowych czujników przepływu, monitorów i przekaźników. Produkty FLS zapewniają niezawodność i prostotę obsługi dające do dyspozycji różne rozwiązania prawie wszystkich rodzajów wymagań w procesach płynów. Dają do dyspozycji trwałe rozwiązania w projekcie systemu zwiększające wydajność oraz zmniejszające koszty remontów i eksploatacji, redukując koszty całkowite.

Jakość – FLS jest wraz z dzisiejszym globalnym rynkiem coraz bardziej czuły na standardy jakościowe. Czujniki FLS, monitory oraz przekaźniki, jak również kompletna paleta złączek są charakterystyczną dla FLS warstwą jakościową wszystkich stopni od zaprojektowania produktu do precyzyjnego wytworzenia i przetestowania. Asortyment FLS jest doskonałą mieszanką jakości, stanu technologii, prostej kalibracji i montażu dla uczynienia pracy łatwiejszą. Jakość jest pierwszym krokiem do wygrania współzawodnictwa we wprowadzaniu produktów na globalny rynek: wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z ISO 9002 oraz dostosowane do najbardziej restrykcyjnych norm CE.

Serwis i wsparcie – Personel FLS jest doświadczony oraz zawsze gotowy udzielić porady technicznej lub propozycji jakiegoś specyficznego zastosowania. Dział pomocy technicznej i serwisu jest kompetentny w doborze produktów i projektowaniu systemu.

Bardzo dobrze zorganizowana działalność zespołu FLS oferuje:

 • produkty najwyższej jakości,
 • gwarantowaną wydajność,
 • specjalistyczną pomoc techniczną,
 • stałe wsparcie posprzedażne,
 • indywidualne szkolenia klientów.

Innowacja i prostota – FLS wkłada wiele wysiłku w znalezienie nowych rozwiązań w dziedzinie pomiaru i kontroli przepływu cieczy. Urządzenia FLS są projektowane i produkowane w oparciu o najnowszą technologię zapewniającą wysokie, niezawodne i długotrwałe osiągi.

Jednocześnie priorytetem FLS jest:

 • łatwość zamawiania,
 • łatwość składowania,
 • łatwość montażu,
 • łatwość obsługi,
 • łatwość testowania,
 • łatwość serwisowania.

Prostota nie jest ograniczeniem!

Wszechstronność – Rodzina FLS oferuje kompletny asortyment czujników przepływu gotowych do połączenia z monitorami, wskaźnikami i trans-miterami. Różne materiały sensora i kształtek z PVC, CPVC, PP, PVDF, PE i metalu czynią montaż łatwym z możliwością zastosowania w tysiącach instalacji z prawie każdym rodzajem cieczy. Oprzyrządowanie FlowX3 pozwala bardzo elestycznie przy pomocy tylko jednego modułu na zabudowę bezpośrednio na rurze, montaż w szafce lub na ścianie oraz daje kompletny wybór opcji z pojedynczym lub podwójnym wejściu/wyjściu, jednym wyjściem cyfrowym i dwoma opcjonalnymi wyjściami cyfrowymi lub przekaźnikami.

Pliki do pobrania: