Kształtki z PVC-U

Kształtki PVC-U to pełny asortyment kształtek do klejenia i z końcówkami gwintowanymi do stosowania w budowie linii technologicznych oraz instalacji transportujących ciecze przemysłowe przy maksymalnej temperaturze roboczej 60°C.

Armatura z PVC-U

Linia PVC-U zawiera zawory kulowe, zawory motylkowe, zawory membranowe, zawory zwrotne, filtry siatkowe, zawory napowietrzająco – odpowietrzające, zawory kątowe do stosowania w budowie linii technologicznych oraz instalacji transportujących ciecze przemysłowe.

Polipropylen

Linia PP-H z polipropylenu homopolimerowego zawiera kompletny asortyment zaworów kulowych, zaworów motylkowych, zaworów membranowych, zaworów zwrotnych, filtrów siatkowych, rur oraz kształtek do zgrzewania mufowego i doczołowego, do stosowania w budowie linii technologicznych i instalacji transportujących pod ciśnieniem ciecze przemysłowe.

PVC-C

Agresywne media do +95°C nie są żadnym problemem dla naszych złączek, armatury i rur z tego materiału.

PVDF

Linia produktów z PVDF zawiera kompletny asortyment zaworów kulowych, zaworów motylkowych, zaworów membranowych, zaworów zwrotnych, rur oraz kształtek do zgrzewania mufowego, do stosowania w budowie linii technologicznych i instalacji transportujących ciecze przemysłowe.

ABS Superflo

Szerokie granice zastosowania od -40°C do +70°C oferuje nasza paleta produktów z ABS m.in. w budownictwie okrętowym.

PE – kształtki doczołowe

Użytkownikom instalacji przemysłowych dla każdego zastosowania oferujemy odpowiednią alternatywę z PE.

Armatura automatyczna

FIP produkuje zawory zgodnie z dyrektywą PED 97/23/ CE dotyczącą armatury ciśnieniowej oraz wytycznymi nakreślonymi przez nowe normy europejskie EN 16135, EN 16136, EN 16137 i EN 16138.

Rotametry

Przepływomierze to przyrządy do pomiarów niedrogich a jednocześnie bardzo dokładnych. Umożliwiają pomiary cieczy i gazów w systemach rurociągowych. FIP w swoim programie produkcji posiada 2 konstrukcje, które różnią się długością zabudowy i klasą dokładności.

Przepływomierze FLS

Z dumą prezentujemy zupełnie nową linię jakościowych czujników przepływu, monitorów i przekaźników. Produkty FLS zapewniają niezawodność i prostotę obsługi dające do dyspozycji różne rozwiązania prawie wszystkich rodzajów wymagań w procesach płynów.